Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Grenell: Ne duhet ta urojmë Biden, sepse ne e duam Amerikën

Grenell: Ne duhet ta urojmë Biden, sepse ne e duam Amerikën

I dërguari i ish-presidentit të SHBA Donald Trump për dialogun midis Kosovës dhe Serbisë, Richard Grenell, përgëzoi sot presidentin e ri Joe Biden për marrjen e detyrës.


Ai ka shkruar në Twitter se “ne duhet të përgëzojmë presidentin e ri amerikan Joe Biden sepse ne e duam Amerikën”.

“Ne duam që ai të ketë sukses në forcimin e vendit tonë të madh. Dhe ne nuk duhet të bëjmë atë që na bëri pala tjetër katër vjet më parë – të jemi të pamatur ndaj gjithçka që ai bën”, tha diplomati amerikan.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: