Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Granada-Manchester United, tifozi i zhveshur në fushën e gjelbër

Granada-Manchester United, tifozi i zhveshur në fushën e gjelbër

Në kuadër të çerekfinales së Ligës së Evropës, njëra ndër përballjet më interesante është ajo mes skuadrës spanjolle Granada dhe gjigantit anglez Manchester United.

Kjo ndeshje doli të jetë tejet interesante, ku me fillim në minutën e 5’, në fushë ka hyrë një person i cili ishte totalisht i zhveshur, përcjell KosovaPress.

Policia ka intervenuar dhe thuhet se personi i zhveshur është arrestuar.


Në anën tjetër, momentalisht rezultati është 1:0 në favor të “Djajve të Kuq”.

Videon e këtij momenti e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video

error: