Grabitje e armatosur në Prishtinë, tre të arrestuar

Grabitje e armatosur në Prishtinë, tre të arrestuar

Tre persona janë arrestuar në Prishtinë, pasi që të njëjtit nën kërcënimin e armës kanë grabitur nga viktima mashkull para të gatshme 90 euro, celularin, kuletën dhe një tabletë të kompanisë.


Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video