Grabitje e armatosur në Pejë

Grabitje e armatosur në Pejë

Një person ka raportuar se derisa ka qenë në vendin e punës kishte shkuar një person i panjohur i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur rreth 400 euro para të gatshme dhe më pas është larguar në drejtim të panjohur.


Rasti ka ndodhur dje në mesditë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe janë duke e hetuar rastin.

Lexo edhe

Video

error: