Grabitje e armatosur në Gjilan

Grabitje e armatosur në Gjilan

Dy persona të maskuar dhe të armatosur kanë hyrë në një lokal në Gjilan dhe nën kërcënimin e armës i kanë grabitur viktimës para të gatshme, tre telefona celularë dhe janë larguar me veturë në drejtim të panjohur.


Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin. /KosovaPress/

Lexo edhe

error: