Grabitje e armatosur në Ferizaj

Grabitje e armatosur në Ferizaj

Një person ka njoftuar se dy persona të panjohur nën kërcënimin e armës i ka grabitur një telefon dhe para te gatshme.


Ngjarja ka ndodhur paraditen e djeshme në Ferizaj.

Lexo edhe

Video