Gomez do të largohet nga Hollywood për t’u bërë nënë

Gomez do të largohet nga Hollywood për t’u bërë nënë

Selena Gomez ka zbuluar planet për të “gjetur paqen” nga jeta e shou-bizit dhe për të kaluar kohën duke rritur fëmijët.

Aktorja dhe këngëtarja 30-vjeçare duke folur në podcastin “Giving Back Generation” tha: “Shpresoj të jem e martuar dhe të jem nënë. Përfundimisht, do të jem i lodhur nga e gjithë kjo, kështu që ndoshta do t’i kushtoj pjesën më të madhe të jetës sime në filantropi përpara se të qetësohem.”

Selena zbuloi se gjysmë motra e saj tetë vjeçare Gracie Teefey e bëri atë të dëshironte të kishte fëmijë të saj.

“Ajo i vendos gjërat në perspektivë. Në thelb duhet ta shikoj këtë person të vogël të rritet në një qenie njerëzore. Nuk ka ndjenjë më të mirë në botë. Ndihem si prind në një farë mënyre, edhe pse nuk jam. Është kaq shpërblyese të shohësh se jeta ishte kaq e thjeshtë në një moment. Dua ta shijoj jetën siç e shijon ajo”, tha Gomez.


Ndërkohë, së fundmi u zbulua se Selena është në bisedime për të prodhuar një rindezje të filmit klasik “Working Girl”.

Sipas Deadline, ylli i “Only Murders in the Building” është në negociata për të ringjallur filmin e Mike Nichols të vitit 1988, ku luajtën Melanie Griffith, Harrison Ford dhe Sigourney Weaver.

Blockbuster-i i vlerësuar nga kritikët tregon përrallën e Tess McGill (Melanie Griffith), një sekretare, ideja e së cilës është vjedhur nga shefi i saj, vetëm që ajo ta vjedhë atë duke pretenduar se ka punën e shefit të saj.

Skenari është duke u përshtatur nga Ilana Pena, e cila njihet për punën e saj në “Diary of a Future President” të Disney Plus.

Është raportuar se filmi i ri mund të lansohet në platformën televizive Hulu.

Lexo edhe

Video