Goli i Xhakës kundër Crystal Palace

Goli i Xhakës kundër Crystal Palace

Arsenali është duke e mposhtur Crystal Palace-n me rezultat 3-1, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 27’ dhe tashmë në listën e realizatorëve është futur edhe Granit Xhaka.

Mesfushori zviceran realizoi në minutën e 55’ për 3-1 pas asistimit nga Trossard, transmetnon KosovaPress.


Dy golat tjerë për skuadrën e Mikel Artetas i realizuan Martinelli dhe Saka duke bërë kështu që t’i ofrohen tre pikëve të reja.

Lexo edhe

Video