Goli i tretë i Cityt, shënon Foden – video

Goli i tretë i Cityt, shënon Foden – video

Manchester City e ka mbyllur pjesën e parë në epërsi prej tre golave kundër Bournemouthit.

Fillimisht, rezultatin e zhbllokoi mesfushori Ilkay Gundogan, kurse epërsinë e thelloi ylli belg, Kevin De Bruyne, përcjell KosovaPress.


Ndërkaq, golin e tretë për Cityn dhe të parin personal këtë sezon në Premier Ligë e shënoi ylli anglez, Phil Foden.

Golin e Foden e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video