Goli i Son që i dha epërsinë Tottenhamit ndaj Cityt (VIDEO)

Goli i Son që i dha epërsinë Tottenhamit ndaj Cityt (VIDEO)

Tottenhami është duke avancuar me rezultat minimal 1-0 ndaj Manchester Cityt, përcjell KosovaPress.

Vendasit realizuan golin e avantazhit pas vetëm pesë minutave lojë dhe realizues ishte korean Son Heung Min.


Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e nëntë të kampionatit anglez.

Video

error: