Goli i Neymarit kundër M. Unitedit – video

Goli i Neymarit kundër M. Unitedit – video

Superylli brazilian i Paris – Saint – Germain i dha epërsinë skuadrës së tij kundër Manchester Unitedit në Ligën e Kampionëve pas vetëm gjashtë minutave lojë, raporton KosovaPress.


PSG është mysafire e “Djajve të Kuq” dhe të dy skuadra kërkojnë të dalin triumfuese nga ky ballafaqim shumë i rëndësishëm.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: