Goli fantastik i Salah kundër Watford

Goli fantastik i Salah kundër Watford

Momentalisht, është duke u zhvilluar ndeshja mes skuadrës së Watford dhe gjigandit anglez Liverpool, ku ky i fundit gjendet në epërsi prej 4:0 në stadiumin “Vicarage Road”.

Rezultatin e zhbllokoi sulmuesi Sadio Mane, ku më pas dy gola i shënoi sulmuesi brazilian Roberto Firmino, ndërsa golin e katërt për “Të Kuqtë” e shënoi ylli Mohamed Salah, përcjell KosovaPress.


Salah shënoi një gol fantastik për Liverpoolin në minutën 54’, duke e thelluar rezultatin në 4:0, dhe duke e vazhduar formën tejet të mirë personale.

Golin e Salah e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video

error: