Golat dhe spektakli i Ronaldinhos në ndeshjen mes legjendave të Real Madridit dhe Barcelonës – video

Golat dhe spektakli i Ronaldinhos në ndeshjen mes legjendave të Real Madridit dhe Barcelonës – video

Legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës janë ballafaquar së fundi në një ndeshje miqësore ku morën pjesë emra shumë të njohur nga e kaluara e këtyre dy klubeve.

Nga radhët e Real Madridit nuk munguna emra si Roberto Carlos, Casillas, Luis Figo, Fernando Sanz, kurse te Barcelona u paraqitën ndër të tjerë edhe Rivaldo, Javier Saviola, Ronaldinho, Deco etj, përcjellë KosovaPress.


Fitorja i takoi Real Madridit me rezultat 3-2, derisa nuk munguan edhe lëvizjet dhe paraqitja spektakolare nga ana e Ronaldinhos.

Më videon e më poshtme mund të ndiqni momentet më interesante nga kjo ndeshje miqësore.

Lexo edhe

Video