Gol qysh në minutën e 1’ në finalen e FA Cup

Gol qysh në minutën e 1’ në finalen e FA Cup

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Wembley”, ku po luhet finalja e FA Cup mes Manchester Cityt dhe Manchester United.

Manchester City ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaj Manchester United, përmes golit të shënuar nga Ilkay Gundogan, raporton KosovaPress.


Gundogan shënon qysh në minutën e 1’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on Twitter: “GOAL | Manchester City 1-0 Manchester United | Gundogan https://t.co/VARkW6pcxF” / Twitter

Lexo edhe

Video