Gol i bukur, United përmbys Tottenhamin – video

Gol i bukur, United përmbys Tottenhamin – video

Manchester United ka arritur që ta përmbys rezultatin në ballafaqim me Tottenhamin dhe tani është duke avancuar me rezultat 2-1 në “White Heart Lane”.

Në minutën e 79’ të ndeshje për 2-1 ka realizuar sulmuesi uruguajan Edinson Cavani pas asistimit nga Bruno Fernandes.


Ja goli i tij:

Lexo edhe

Video