Gol i bukur nga Dybala ndaj Salernitanas-video

Gol i bukur nga Dybala ndaj Salernitanas-video

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjen ndërmjet Salernitanas dhe Juventusit në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 15-të të Serie-A.

Janë “Bianconerët” ata që kanë kaluar në epërsi në minutën e 21’ me golin e argjentinasit Paulo Dybala pas një aksion të bukur.


Ja goli:

Lexo edhe

Video

error: