Godet shtyllën e betonit me veturë, tre të lënduar

Godet shtyllën e betonit me veturë, tre të lënduar

Një vet aksident ka ndodhur dje në fshatin Boksh të Suharekës, pasi i dyshuari humb kontrollin mbi veturën dhe godet një shtylle betoni.


Sipas policisë, si pasojë lëndime trupore kanë pësuar drejtuesi dhe dy pasagjerë dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor.

Lexo edhe

Video