Gmica Travel me ofertë fantastike për Bajram në resortin gjigant Rafaelo

Agjensioni turistik “Gmica” për festën e Kurban Bajramit vjen me ofertë fantastike, në resortin më të mirë në Shëngjin, në Rafaelo Resort & SPA.  

Për vetëm 45€ për person mund të rezervoni akomodimin për një natë, bashkë me darkë dhe mëngjes kurse me 75€ për person mund të merrni ofertën All Inclusive, duke përfshirë akomodimin, mëngjesin, drekën, darkën, pije pa limit, çadrat dhe shezllonet në plazhe (1 çadër), përdorimi i pishinës, parkingu,  Wi – fi në gjithë hotelin.

Oferta mbetet valide deri me datën 09.07.2022, andaj mos humbisni kohë, rezervoni tani dhe përfitoni nga zbritjet.

Gmica Travel ofron udhëtim komod me autobus çdo ditë nga Lipjani dhe Prishtina në Shëngjin.

Rregullat për fëmijët:


0-5 vjet Free

5-11 vjet 50%zbritje

Zgjedhe ofertën tuaj  dhe kënaquni! 

Siguri, kualitet 100%!

Rezervo online +38344553550

Lexo edhe

Video