Gjuajtje me armë në Prishtinë

Gjuajtje me armë në Prishtinë

Një person ka raportuar se persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të shtëpisë se tij me ç ‘rast i kanë dëmtuar xhamat e veturës dhe janë larguar në drejtim të panjohur.


Ngjarja ka ndodhur dje në Prishtinë. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar gjashtë gëzhoja.

Lexo edhe

Video

error: