Gjithçka gati për sfidën e madhe, Juventus – Barcelona, formacionet zyrtare

Gjithçka gati për sfidën e madhe, Juventus – Barcelona, formacionet zyrtare

Janë publikuar tani më edhe formacionet zyrtare të kryendeshjes së kësaj javë në Ligën e Kampionëve ndërmjet Juventusit dhe Barcelonës, e cila zhvillohet në stadiumin “Alianzz Arena”, me fillim nga ora 21:00, raporton KosovaPress.

Juventusi i mungon Cristiano Ronaldo për shkak të infektimit me coronavirus, kurse te Barcelona mungon Philippe Coutinho për shkak të lëndimit.

Këto janë formacionet zyrtare:


Juventus: Szczesny; Cuadrado, Demiral, Bonucci, Danilo; Kulusevski, Bentancur, Rabiot, Chiesa; Dybala, Morata

Barcelona:

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: