Gjithçka e pa qartë në grupin C, nisin pjesët e dyta

Gjithçka e pa qartë në grupin C, nisin pjesët e dyta

Ka startuar tashmë pjesa e dytë e dy ndeshjeve të fundit në grupin C të Kampionatit Botëror.

Polonia po përballet me Argjentinën duke qenë që të dy skuadrat në kërkim të kualifikimit dhe pjesa e parë u mbyll pa gola, raporton KosovaPress.


Në ndeshjen tjetër, Arabia Saudite po ballafaqohet me Meksikën dhe edhe më tutje nuk është shënuar asnjë gol.

Situata në këtë grup vazhdon të jetë e pa qartë dhe gjithçka do të vendoset ne 45 minutat e fundit.

Lexo edhe

Video