Gjilani transferon sulmuesin e njohur vendor

Gjilani transferon sulmuesin e njohur vendor

Gjilani ka arritur të përforcohet edhe me një tjetër sulmues.

Bëhet fjalë për sulmuesin e krahut, Adenis Shala, i ardhur nga KF Ferizaj, shkruan KosovaPress.

Shala karrierë ka bërë edhe në kampionatin turk, me Fenerbahcen U21, gjithashtu ka qenë pejsë e Hajdukut U19, në Kroaci.


Kurse në Kosovë, ka qenë pjesë e Vëllaznimit, Flamurtarit dhe Feronikelit.

Më poshtë e keni postimin e plotë nga faqja zyrtare e SC Gjilanit:

Lexo edhe

error: