Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Gjendet një person pa shenja jete në Lipjan

Gjendet një person pa shenja jete në Lipjan

Një person në Lipjan është gjetur pa shenja jete.


Policia e Kosovës në raportin 24 orësh e kanë cilësuar vdekje të dyshimtë. Trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Raportohet se viktima m/k është gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore si dhe ekipi mjekësor i cili ka konstatuar se viktima ka ndërruar jetë. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me urdhër të së cilit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Lexo edhe

Video

error: