Gjendet një person i vdekur në Zveçan

Gjendet një person i vdekur në Zveçan

Një person është gjetur pa shenja jete në Zveçan. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë përkatëse policore, si dhe ekipi mjekësor, i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës.


Ai është gjetur i vdekur më 25 mars. Ndërkohë, policia e ka cilësuar si vdekje të dyshimtë por nuk ka dhënë më shumë detaje.

Me vendim të prokurorit kujdestar, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti nën hetime nga njësitë relevante.

Lexo edhe

Video