Gjendet një person i vdekur në një rrugë në Mitrovicë

Gjendet një person i vdekur në një rrugë në Mitrovicë

Njësitet policore pas pranimit të informatës për një person të alivanosur kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe në rrugë kanë gjetur pa shenja jete viktimën mashkull kosovar.


Rasti ka ndodhur dje në rrugën “Selim Kalludra”, në Mitrovicë.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe ekipi mjekësor i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion. Rasti duke u hetuar.

Lexo edhe

Video