Gjendet një person i vdekur në një pyll në Skenderaj

Gjendet një person i vdekur në një pyll në Skenderaj

Një person është gjetur i vdekur mbrëmë në një pyll në Skenderaj.


Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor ku nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet.

Lexo edhe

Video

error: