Gjendet një person i vdekur në Mitrovicë

Gjendet një person i vdekur në Mitrovicë

Një person është gjetur pa shenja jete në fshatin Vllahi të Mitrovicës.


Rasti u raportua dje, ku njësiti relevantë dhe ekipi mjekësor, kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për  obduksion.

Lexo edhe

Video