Gjendet një person i vdekur në Gjilan

Gjendet një person i vdekur në Gjilan

Një person është gjetur pa shenja jete nga gruaja e tij, në një objekt përcjellës në oborrin e shtëpisë së ti.


Rasti është raportuar mbrëmë në fshatin Cërrincë të Gjilanit dhe policia po e heton si vdekje e dyshimtë.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësorë në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për autopsi. 

Lexo edhe

Video