Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Gjendet një person i pajetë në bregdetin e Durrësit

Gjendet një person i pajetë në bregdetin e Durrësit

Një person i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm, rreth orës 07:30 në bregdetin e Durrësit.


“Në lagjen nr.13, Durrës, është gjetur i mbytur në breg të detit, një shtetas i seksit mashkull rreth 50 vjeç, ende i paidentifikuar”, bën të ditur policia.

Ndërkohë, nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, shkruan A2.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: