Gjendet një i vdekur në Prishtinë

Gjendet një i vdekur në Prishtinë

Një person është gjetur mbrëmë pa shenja jete në shtëpinë e tij.


Rasti ka ndodhur në rrugën “Agim Çavdërbasha”, në Prishtinë. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja  e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Lexo edhe

Video

error: