Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Gjendet i vdekur në shtëpinë e tij një person në Gjilan

Gjendet i vdekur në shtëpinë e tij një person në Gjilan

Një person është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Gjilan. Policia po e cilëson si vdekje të dyshimtë, andaj me  urdhër të prokurorit trupi i tij është dërguar për obduksion.


“Është raportuar se viktima mashkull është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij. Në vendi e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse policore dhe ekipi i  mjekësisë ligjore. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës  është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Lexo edhe

Video

error: