Gjendet i vdekur në shtëpinë e përfshirë nga flaka

Gjendet i vdekur në shtëpinë e përfshirë nga flaka

Një shtëpi (kasollë) është përfshirë nga zjarri në fshatin Neperbisht të Suharekës, ku edhe është gjetur pa shenja jete pronari i shtëpisë, mashkull kosovar.


Rasti ka ndodhur dje. Zjarrfikësit kanë lokalizuar dhe fikur zjarrin.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti duke u hetuar. 

Lexo edhe

Video

error: