Gjendet i pajetë një 70-vjeçar në Pogradec

Gjendet i pajetë një 70-vjeçar në Pogradec

Një 70-vjeçar është gjetur i pajetë në lagjen nr.4 në Pogradec rreth orës 06:30.


Viktima e identifikuar si L. P. ishte  banues në Korçë. Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se i moshuari  mund të ketë ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Lexo edhe

Video