Gjenden të vdekur dy persona në Klinë dhe Pejë

Gjenden të vdekur dy persona në Klinë dhe Pejë

Një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Klinë.


Rasti është raportuar dje dhe është duke u hetuar. Kurse, mjekësia ligjore ka bërë tërheqjen e trupit të viktimës.

Kurse, në Pejë është raportohet se në shtëpinë e saj, viktima femër kosovare, është gjetur pa shenja jete. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Video