Gjenden mbetje mortore në Prishtinë

Gjenden mbetje mortore në Prishtinë

Policia sot ka bërë të ditur se dy dëshmitarë kanë informuar dje se në brendi të pyllit kishin hasur në disa eshtra të njeriut.


“Njësia përkatëse ka bërë tërheqjen e mbetjeve mortore dhe ka dërguar në IML për procedurë të mëtutjeshëm.”, ka informuar Policia.

Ndërkohë, rasti është duke u hetuar.

Lexo edhe

Video