Getafe-Barcelona, publikohen formacionet zyrtare

Getafe-Barcelona, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Getafes dhe Barcelonës e cila starton nga ora 21;00, raporton KosovaPress.


Ndeshja është ë vlefshe për kampionatin spanjoll, La Liga dhe këto janë formacionet zyrtare të skuadrave:

Getafe: Soria; Suarez, Dakonam, Etxeita, Olivera; Nyom, Maksimovic, Arambarri, Cucurella; Hernandez, Mata

Barcelona:

Lexo edhe

Video

1 Comment

Comments are closed.

error: