Gashi reagon për arrestimet e anëtarëve të PSD-së: Keq shumë keq

Gashi reagon për arrestimet e anëtarëve të PSD-së: Keq shumë keq

Pas arrestimeve të anëtarëve të Partisë Socialdemokrate në aksionin e së premtes kundër vendosjes së taksës ngjitëse prej 5 euro për regjistrimin e veturave, ka reaguan Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Arben Gashi.


“Keq shume keq!!!! Shokët e deridjeshëm te Albinit arrestohen në këtë forme me urdhër te Xhelal ministrit. Arrestohen për mendimet dhe aksionet e tyre politike!!!!”, ka shkruar Gashi.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: