Gara për Podujevën, Ekrem Hyseni merr mbështetjen e Kërpimehut

Gara për Podujevën, Ekrem Hyseni merr mbështetjen e Kërpimehut

Një javë para raundit të dytë të zgjedhjeve, kandidati i LDK-së për të parin e Podujevës Ekrem Hyseni ka nisur takimet e shumta me qytetarë.

Ai sot gjatë ditës ka qëndruar në Kërpimeh të Podujevës ku është pritur nga qindra llapjanë.


Ekrem Hyseni po ashtu po merr mbështetje në secilin lokalitet të Llapit.

“Kërpimehu. FALEMINDERIT! I juaji, Doku”, shkruan Hyseni në Facebook.

Më 14 nëntor, në Podujevë për të parin e komunës garojnë Ekrem Hyseni i LDK-së dhe Shpejtim Bulliqi LVV.

Lexo edhe

Video

error: