Gakpo i shënon Tottenhamit, barazon Liverpooli (VIDEO)

Gakpo i shënon Tottenhamit, barazon Liverpooli (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “Tottenham Hotspur”, ku po luhet ndeshja mes Tottenhamit dhe Liverpoolit.

Skuadra e Liverpoolit ka arritur ta barazojë rezultatin në 1:1 në ndeshjen ndaj Tottenhamit, raporton KosovaPress.


Golin e barazimit për skuadrën e Jurgen Klopp e shënoi Cody Gakpo në minutën e 45+5’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: “🚨GOAL | Tottenham 1-1 Liverpool | Gakpo Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/YpYvq4RGeY” / X (twitter.com)  

Lexo edhe

Video