Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Futsall/ Këtu mund ta ndiqni ndeshjen miqësore Holandë – Kosovë

Futsall/ Këtu mund ta ndiqni ndeshjen miqësore Holandë – Kosovë

Pas barazimit pa gola në ndeshjen e parë miqësore të zhvilluar të hënën, Kosova ballafaqohet përsëri sonte me Holandën në një tjetër test miqësor.


Në sfidën e parë Kosova pati një paraqitje të shkëlqyer ndaj Holandës dhe madje kishte rastin të fitonte ndeshjen sikur të konvertoheshin ne gola dy penalltitë e akorduara por që nuk u konkretizuan, përcjellë KosovaPress.

Sonte, Holanda dhe Kosova ballafaqohen nga ora 19:00 dhe ndeshje LIVE mund ta ndiqni në linkun e më poshtëm:

Lexo edhe

Video

error: