Fulhami zhbllokon rezultatin kundër Liverpoolit – video

Fulhami zhbllokon rezultatin kundër Liverpoolit – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Fulhamit dhe Liverpoolit, ku nikoqirët kanë arritur ta gjejnë golin të parët në “Craven Cottage”.

Skuadra e Fulham ka kaluar në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Liverpoolit, përmes golit të sulmuesit Aleksandar Mitrovic, përcjell KosovaPress.


Sulmuesi serb e zhbllokon rezultatin i pari në ndeshje, duke kaluar Fulhamin në epërsi prej 1:0 në minutën e 32’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video