FSHF reagon për rastin e Eriksen

Spekulohet tani që ylli danez është në gjendje më të mirë, me funksione vitale. Pas ndërprerjes së ndeshjes së Euro 2020 mes Danimarkës dhe Finlandës, me arsyen e kolapsit të yllit të Interit Christian Eriksen, ka reaguar edhe Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF), përcjell KosovaPress. Përmes rrjetit social “Facebook”, FSHF tregoi përkrahjen që ka për … Continue reading FSHF reagon për rastin e Eriksen