Formacionet zyrtare të ndeshjes Prishtina – Ferencvaros

Formacionet zyrtare të ndeshjes Prishtina – Ferencvaros

Prishtina do ta ketë një mision shumë të vështirë sonte në stadiumin “Fadil Vokrri” ku do të kërkojë një përmbysje të madhe të rezultatit për të vazhduar në raundin tjetër të kualifikimeve për në Ligën e Kampionëve.


Në sfidën e parë të zhvilluar javën e kaluar në Budapest të Hungarisë, kampioni i Kosovës pësoi disfatë me rezultat 3-0 dhe që të tre golat i pranoi brenda shtatë minutave, raporton KosovaPress.

Këto janë formacionet zyrtare të ndeshjes e cila starton me fillim nga ora 20:00:

Lexo edhe

Video