Formacionet zyrtare të Ligës së Kampionëve

Formacionet zyrtare të Ligës së Kampionëve

Sonte zhvillohen dy ndeshjet e radhës të Ligës së Kampionëve në 1/8 e finales.

Katër klubet i kanë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjeve të para kualifikuese.


Derbi i natës së sotme është mes Real Madridit dhe Manchester Cityt. Kurse do të ndeshen edhe Lyon dhe Juventus, që po ashtu do të jetë sfidë interesante.

Formacionet:

Lexo edhe

error: