Formacionet zyrtare Man.UTD- Crystal Palace

Formacionet zyrtare Man.UTD- Crystal Palace

Janë publikuar tashmë formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Manchester United dhe Crystal Palace, e vlefshme për xhiron e 15-të të Premier Ligës.

Kjo do të jetë ndeshja e parë e trajnerit Ralf Ragnick në krye të “Djajve të Kuq” pasi u emërua si trajner i përkohshëm pas largimit të Ole Gunnar Solskajer, transmeton KosovaPress.


Ndeshja starton nga ora 15:00 dhe zhvillohet në stadiumin “Old Trafford”, ndërsa këto janë formacionet zyrtare:

Man Utd: De Gea (GK), Dalot, Maguire, Lindelof, Telles, McTominay, Fred, Rashford, Fernandes, Sancho, Ronaldo.

Palace: Guaita (GK), Clyne, Tomkins, Guéhi, Mitchell, Kouyaté, Gallagher, Schlupp, Ayew, Benteke, Zaha.

Lexo edhe

Video

error: