‘Fluturon’ vetura në lumin Vardar, po kërkohet për gjetjen e shoferit

‘Fluturon’ vetura në lumin Vardar, po kërkohet për gjetjen e shoferit

Është aksidentuar një veturë me tabela të Kumanovës, tek ura hyrëse për në fshatin Zhelinë nga autostrada, shkruan Alsat.


Nga shpejtësia e madhe vetura ka fluturuar në shtratin e lumit Vardar. Policia dhe zjarrfikësit janë në vendin e ngjarjes, ku tashmë vetura është larguar nga shtrati i lumit, derisa po punohet në gjetjen e vozitësit dhe verifikimit se a ka pasur pasagjerë të tjerë në veturë.

Këtë e kanë konfirmuar për Alsat, Policia në Tetovë./Alsat Mk/

Lexo edhe

Video