Flower Hotel & Resort sjell paketën romantike – Creating moments that last

Flower Hotel & Resort sjell paketën romantike – Creating moments that last

Një nga ndërtesat më mbresëlënëse në bregdetin e Adriatikut, një kombinim i një stili arkitekturor neoklasik dhe luleve shumëngjyrëshe mesdhetare, Flower Hotel & Resort është destinacioni më i mirë për udhëtimin tuaj të ardhshëm.

Pavarësisht nëse jeni duke udhëtuar për biznes apo kënaqësi, do të gjeni kombinimin perfekt të rehatisë dhe komoditetit.

Flower Hotel & Resort për të gjithë ju është përkujdesur të sjellë paketën romantike – Creating moments that last (Krijimi i momenteve që zgjasin).


Pjesë e kësaj pakoje janë akomodimi në dhomë të dekoruar, mëngjesi, muzikë live gjatë fundjavës në ambientet e restorantit, darkën me meny personale e cila përfshin: Prosecco/Truffle me çokollatë në dhomë, sallatë, dy lloje antipastash, pasta, pjatë kryesore me bazë mishi ose peshku, ëmbëlsirë, një shishe verë dhe tavolinë të dekoruar me trëndafila dhe qirinj.

Rezervo tani me një mesazh dhe përjeto një moment të paharrueshëm me njeriun tënd të zemrës në numrin kontaktues 067 604 0707.

Flower Hotel & Resort ndodhet në adresën rruga e Detit, Golem, vetëm katër minuta në këmbë nga plazhi i Durrësit në detin Adriatik.

Lexo edhe

Video