Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Florim Kryeziu në Greikoc dhe Dubravë, takime të fuqishme me struktura e përkrahës të PDK-së

Florim Kryeziu në Greikoc dhe Dubravë, takime të fuqishme me struktura e përkrahës të PDK-së

Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Florim Kryeziu ka hyrë fuqishëm në garën zgjedhje të 14 shkurtit.


Ai gjatë ditës së sotme ka mbajtur takime në Greikoc dhe Dubravë me struktura dhe mbështetës së PDK-së, të cilët kanë shprehur mbështetjen e tyre të fuqishme për programin e Rimëkëmbjes dhe kandidatit për kryeministër, Enver Hoxhaj.

“Në Greikoc e Dubravë, takime të fuqishme me struktura e përkrahës të Partisë Demokratike të Kosovës, në mbështetje të programit të rimëkëmbjes dhe kandidatit për kryeministër Prof. Dr. Enver Hoxhaj.  #PDK #EnverHoxhaj1 #FlorimKryeziu101 #Rimëkëmbje”, ka shkruar Kryeziu në Facebook.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: