Florian Marku zbret pas pak në ring për ndeshjen më të rëndësishme të karrierës së tij

Florian Marku zbret pas pak në ring për ndeshjen më të rëndësishme të karrierës së tij

Boksieri shqiptar Florian Marku do të zbres pas pak në ring për ta zhvilluar njërën nga ndeshjet më të rëndësishme të jetës së tij në këtë sport.


Ai do të luftojë për titullin ËBC Silver kundër, meksikanit Miguel Parra Ramirez, transmeton KosovaPress.

Ky meç do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania” në Shqipëri dhe pritet të fillojë së shpejti.

Lexo edhe

Video