Flamurtari nis punën për sezonin e ardhshëm, nënshkruan me gjashtë futbollistë

Flamurtari nis punën për sezonin e ardhshëm, nënshkruan me gjashtë futbollistë

Skuadra e Flamurtarit ka filluar të punoj për sezonin e ardhshëm.

Ata sot kanë nënshkruar me gjashtë futbollistë të cilët vijnë nga shkollat e futbollit.


Bëhet fjalë për futbollist të akademisë që sot për herë të parë kanë nënshkruar kontratë profesionale me Flamurtarin.

Lojtarët që do të jenë pjesë e klubit ‘kuq e zi’  nga sezoni i ardhshëm: Fisnik Ahmeti,Jeton Selimi, Eron Rafuna, Yll Cahani, Gentrit Gashi dhe Ardit Hasani.

Lexo edhe

Video

error: